Feb 28, 2009

הצבע הנבחר להיום : פוקסיה ! ! ! Fuchsia

.

כמו שכתבתי בפעם הקודמת, הלקים בצבע פוקסיה הם מהאהובים עליי כי יש להם, מה שאני קוראת "נוכחות משמחת על היד".חלקם יוצאים זוהרים מדי לטעמי, ואז אני נהנית להשתעשע איתם כמה שעות או מקסימום יום אחד ואז להוריד אותם, אבל בגדול, אני מוצאת את הצבע הזה על הציפורניים משעשע ומהנה מאוד !
אז הנה כמה תמונות שצילמתי השבוע:

Revlon-Va Va Va Bloom - No. 520את הלק הזה יש לי כבר כמה שנים לדעתי (מהפעם הקודמת שהפסקתי לכסוס ושנמשכה זמן קצר מאוד..) ובאותו יום של המצב רוח הורדרד מצאתי אותו והחלטתי לנסות. ואחרי שניסיתי...נזכרתי כמה אהבתי אותו כשקניתי אותו.


הלק הזה הוא בצבע ורוד - סגול מקסים (צבע מס' 520 של רבלון - אין לי מושג אם עדיין מוכרים אותו). המרקם שלו הוא קרמי אבל אם מסתכלים באור ממש חזק אפשר לראות שהוא טיפה מבריק, אבל כמו שאמרתי - זה רק אם מסתכלים באור חזק, כי באור רגיל של חדר הוא נראה קרמי לחלוטין (התמונה השניה משקפת קצת יותר את הגוון האמיתי שלו).


מה שרואים בתמונה הוא שתי שכבות של הלק הזה, ששמתי אותן על שכבת בסיס ומעל הכל שכבה של מייבש שקוף. אחרי שכבה אחת הוא לא הרגיש לי אטום מספיק ואחרי השכבה השניה הוא קיבל גוון כהה יותר ועשיר.


לסיכום, אני אהבתי את הצבע הזה !
והלק הבא:GA-DE No. 307
את הלק הזה של ג'ייד (מס' 307) גם קניתי מזמן, באותה התקופה... והאמת היא שגם לגביו אין לי מושג אם מוכרים אותו היום, אבל שני הלקים האלה (זה של ג'ייד וזה של רבלון) עדיין במצב מצויין, נוזליים ונמרחים מעולה, אז החלטתי לנסות אותם.טוב, אז הלק הזה משתייך לקבוצה שכתבתי עליה בהתחלה, של הלקים הזוהרים מדי, מהסוג שמעלה לי חיוך משועשע על הפרצוף, אבל יורד מהר מאוד מהציפורניים.


הוא בצבע פוקסיה מאוד מאוד בוהק ומאוד מאוד בולט !

גם כאן נדרשו שתי שכבות כדי שהצבע יהיה אטום, ואפילו שלוש לאיטום מוחלט...חחחח.... ובסוף מתקבל מרקם קרמי עם ברק יפה.


מכירים את הפתגם "לק ישמח לבב אישה" ?אז אין ספק שהלק הזה שימח !


מיד אחרי שסיימתי למרוח אותו, הסתכלתי על הציפורניים שלי והרגשתי משועשעת מאוד !!


אבל בסופו של דבר, הרגשתי שזה קצת יותר מדי משעשע בשבילי בשלב זה...לפחות בשביל להסתובב איתו בציבור.....


והנה לק נוסף:
Chic - No.238את הלק הזה של שיק קניתי לאחרונה במבצע שהיה בסופר 1+1 והוא עלה לי 6 ש"ח - אין ספק, אחת הקניות השוות ! (מתה על לקים זולים להגדלת המלאי ומה עוד שהלקים שלהם ממש אחלה)


הוא אמנם לא ממש בצבע פוקסיה, אלא יותר בגוון ורוד - אדום, עם נטיה לאדום, אבל גם אותו דגמתי השבוע במסגרת הורודים.


שתי שכבות של הלק הזה יתנו מראה אטום וקרמי. המרקם שלו הוא יותר לכיוון מט ופחות מבריק מהקודם, ועם שכבה של מייבש עליו יוצא מראה מעט מבריק.


הצבע שלו מיוחד לדעתי, כי לפעמים הוא נראה לי כמו סוג של אדום בהיר יחסית ולפעמים כמו ורוד מאוד מאוד כהה (אם אפשר לקרוא לזה ככה....)


עם הצבע הזה הציבור עוד יראה אותי ....

זהו, עד כאן להיום......שתהיה לכולם המשך שבת נעימה !!

3 comments

Anonymous said...

כל הכבוד!!חייבת לציין כי אני גאה בך מאוד על כך שהצלחת לגדל את הציפורניים אני כוססת מהיום שנולדתי וניסיתי מלא פעמים לגדל ולא הצלחתי ואני ממש מקנאה גם הבלוג נראה ורדרד וחמוד ואני מחכה בקוצר רוח ליצירת המופת הבאה שתעלי

anati said...

נראה לי שהצע הורוד האחרו יילך נהר בשילוב עם הקונאד בלבן או ורוד בהיר או כסוף צריך לצאת מעניין

Tuli said...

גם אני בדיוק חשבתי על זה ! זה נראה לי יילך נהדר עם הלבבות בלבן. יש מצב שעוד השבוע אני אנסה את זה..

:a: :b: :c: :d: :e: :f: :g: :h: :i: :j: :k: :l: :m: :n:

Post a Comment

 

Discounts