Aug 24, 2009

Christmas Exchange and welcome to my new followers

.

טוב, אז לאור העובדה שאני כל הזמן נזכרת בדברים קטנים שרציתי לומר, החלטתי לנסות לרכז את הכל בפוסט אחד (וכבר עכשיו אני בטוחה שאני אשכח משהו ! חחחח......)

ככה:

קודם כל, מתנהלת החלפת לקים עולמית בין הבלוגריות לכבוד חג המולד המתקרב, שמארגנת אותה ניקול שכותבת את הבלוג הזה (וכאן גם הפרטים על ההחלפה)– http://magicxmaid.blogspot.com/2009/08/nail-polish-bloggers-christmas-exchange_18.html ושפחתכן הנאמנה החליטה להצטרףJ איזה רעיון אדיר זה היה מצידה ! אז צפו לראות בנובמבר חבילת הפתעות (מושלגת אולי ?) נוספת.....

דבר נוסף שרציתי לומר כבר הרבה זמן – תודה רבה לכל המשתתפות החדשות שעוקבות אחר הבלוג שלי ! האמת היא שכמעט וויתרתי על החלק הזה בעברית, מכיוון שהרוב המוחץ הן לא מהארץ, אבל לכל הישראליות הבודדות שכן עוקבות אחריי - תודה רבה ותדעו שאני מעריכה את זה מאוד ! :-)

ובהקשר דומה – כבר הרבה זמן שאני מתכננת לעדכן את רשימת הבלוגים שלי ואני מאוד מקווה לעשות זאת בקרוב, אז לכל מי שעדיין לא מופיעה ברשימה שלי – נא לא להיפגע וכל מי שרוצה להופיע ברשימה מוזמנת לשלוח לי מייל ל- tuli321@gmail.com עם קישור לבלוג שלה. בנוסף, כל מי שרוצה לקבל עדכון למייל שלה כשאני מפרסמת פוסט חדש, מוזמנת גם לכתוב לי את המייל שלה ואני אדאג לעדכן את זה ברשימות שלי (לא יודעת למה עשו את זה ככה כאן ולא כמו באתרים אחרים, אבל זה מה יש....) כבר שמתן לב שאני קצת מעופפת בזמן האחרון, וזה כי יש לי מלא דברים על הראש, אז אם זה ייקח קצת זמן זה לא כי שכחתי, זה כי אני.........

והנה עוד דבר שרציתי לשתף אתכן בו – קניתי מצלמה חדשה ! יותר נכון....בעלי החליט לקנות מצלמה חדשה ואני אמרתי סבבה....חחחח.....עכשיו התמונות שלי אמורות להיות עוד יותר מדוייקות וגם לפי מה שהבנתי, יש אפשרות לזום הרבה יותר רציני.....בהחלט ייבדק בקרוב !

האמת היא, שהיתה לו סיבה לקנות את המצלמה, וזה עוד אחד מהדברים שרציתי לספר לכן, אבל החלטתי להשאיר את זה לפוסט נפרד ולהשאיר אתכן בינתיים במתח...חחחחחחח....

אבל צילמתי לכן בינתיים את המצלמה החדשה שלי :

אז צפו לפוסט הבא שבו אני אגלה את הסיבה האמיתית לקניית המצלמה...........
Well, I have so many little things that I wanted to tell you lately, that I decided to try and centralize it all in one post…..so here it goes:

First – If you still don't know, there is going to be a big Bloggers Christmas polishes exchange, organized by the lovely Nicole – how cool is that ? You can find all the details here: http://magicxmaid.blogspot.com/2009/08/nail-polish-bloggers-christmas-exchange_18.html

Hope you all join in – this is going to be so fun !!

Another thing that I wanted to say for a while - To all of my new followers - Welcome to my :-blog and thank you so much for following me, I really appreciate it !

And also, I've been planning to update my blog list for a long time, and I hope to get to it soon, so if I haven't updated your blog yet – please don't take it personally, and if there is anyone who want me to add her (or his) blog to my blog list, please write me an email to tuli321@gmail.com with your blog's name and link. In addition, if anyone wants to get an email when I post a new post, please write me your email and I'll make sure to update your email in my list……

Here is another thing I wanted to share with you – I bought a new camera ! actually, my husband decided to buy a new camera and I said that's cool….lol…so now my pictures are supposed to be more sharp and accurate…I'm sure going to check this out soon !

Well, the truth is, that he had a good reason to buy this camera, and this is another one of the things I wanted to tell you, but I decided to leave it to my next post….lol…..so for now, here are some pictures of my new camera J

Stay tuned for my next post, where I'll tell you the real reason for buying this camera…..

6 comments

Mary said...

The camera will be fun for your nails! I have several reasons why I think your husband bought it, but I'm going to wait and see :)

Inbal said...

תתחדשי על המצלמה ההו-כה-סקסית! הלוואי עלי כזו... כמה נחמד מצידו של בעלך לפנק אותך במצלמה שווה כזו.

אישית - אני מאוד שמחה שאת כותבת בעברית. נכון שאין המון קוראות ישראליות בבלוגי הלקים, אבל לאלו שכן קוראות עברית, זה ממש נעים ונחמד. לי אישית זה גם החלק הקל של הכתיבה - באנגלית אני "שוברת את המקלדת" ואת החלק העברי אני מקלידה בלי מאמץ.

שמחה מאוד לשמוע שגם את משתתפת בהחלפת המתנות הצפויה... גם אני נרשמתי וזה מאוד מרגש.

אני גם אשמח מאוד אם תוכלי להוסיף את הבלוג הקטן והצנוע שלי לרשימה שלך - אני אשלח לך מייל בעניין.

tuli said...

Mary - LOL.....:-) Well, I wonder what you thought of....lol...I wanted to post it today, but I ran out of time and I have to go, so hope to post it tomorow :-)

Inbal - תודה רבה ! כבר התחלתי לנסות אותה וזה ממש נחמד. אני שמחה לשמוע שהצטרפת גם להחלפת המתנות - זה יהיה כ"כ כיף :-)

Nora said...

Hi, Tuli, that is a fantastic camera I love it so much it is one the cameras I grab when we go on holiday my HG Nikon D300 is not handy to take on a trip. Can't wait to see your pictures! Have fun in the US!

Lucy said...

Looking forward to some spectacular nail photos! Can't wait to see all of the wonderful picture you'll be taking!

Tuli said...

Nora - Thank you :-) I've started to learn how to use the camera and this is o fun :-)

Lucy - you see ? you asked for more posts and I'm doing my best :-) Hope to learn all this camera's stuff soon and bring you beautiful pics ! :-)

:a: :b: :c: :d: :e: :f: :g: :h: :i: :j: :k: :l: :m: :n:

Post a Comment

 

Discounts