Apr 22, 2010

Review: Color Club 0-60 Topcoat

.




את המייבש הזה קיבלתי באחת הרכישות שלי בארה"ב. מדובר על גרסת המיני של הטופקואוט 0-60 של קולור קלאב. יש לי גם את הגרסה הרגילה שלו, בגודל מלא, שעוד לא יצא לי לפתוח, כך שאני לא יודעת עדיין אם יש הבדל ביניהם, למרות שלא אמור להיות.

כמו שאתן יכולות לראות לפי התמונה, השתמשתי בו לא פעם ולא פעמיים (הוא נראה ורדרד כי אחותי השתמשה בו עם לק ורוד רטוב וזה לכלך אותו) והסיבה שעדיין לא כתבתי עליו ביקורת, היא כי אני משתדלת לא להשמיץ מוצר אחרי שימוש אחד או שניים בלבד, אז ניסיתי אותו שוב ושוב ושוב ומה אני אגיד לכן – הוא פשוט לא משהו.

בהתחלה מאוד שמחתי – אחרי שימוש רצוף במייבשים של Seche ו- Poshe שנותנים שכבת כיסוי די עבה (ושניהם מעולים לדעתי !) התחשק לי מייבש שייתן שכבה דקה ומבריקה. ואכן – שכבה דקה זה מה שקיבלתי עם המייבש הזה. הוא נמרח בקלות רבה, וגם עכשיו, אחרי חצי בקבוק, הוא עדיין דליל ונוח מאוד לשימוש, ולא נעשה צמיגי בכלל, בניגוד לשני המייבשים האחרים שהזכרתי לעיל. כך שמבחינת מרקם ומריחה אני מאוד מרוצה ממנו וחושבת שהוא מאוד שימושי ונוח.

בכל מה שקשור לברק, הוא לא מאוד מבריק, אבל גם לא הופך את הלק לעמום. הייתי מגדירה אותו נייטרלי עם ברק קל.



אבל – וכאן האבל הגדול – הוא פשוט לא מייבש טוב. השתמשתי בו הרבה פעמים, כל פעם על לק אחר, עם חברות שונות ועם מרקמים שונים, כדי לוודא שזה לא משהו ספציפי ללק והמסקנה נשארה אותה מסקנה – הוא לא מייבש את הלק עד הסוף. אז נכון, אחרי כמה זמן הוא יבש למגע, למרות שגם זה לא קורה בזמן שיא, אבל כשעובר זמן מסוים, כבר הרבה מעבר לזמן הסביר, אני מגלה שהלק עדיין לא התייבש עד הסוף.

מכירות את זה שאתן הולכות לישון או נשענות על משהו עם היד ואז מגלות שהלק נהרס ? הכוונה לא נהרס לגמרי אלא שאם מסתכלים, רואים עליו חריצים או סימנים ? זה מה שקורה עם המייבש הזה. וזה לא קורה עם מייבש טוב !

כמה מניקורים כבר נהרסו לי בשבועות האחרונים ! בהתחלה אמרתי לעצמי, אולי שמתי שכבה עבה מדי של לק וזה לא התייבש, בפעם אחרת אמרתי אולי זה הלק הספציפי הזה שלא מתייבש מהר, והמשכתי לתת למייבש הזה עוד ועוד הזמנויות.

אז היום החלטתי שהגיע הזמן לוותר ולהודות על האמת – משהו דפוק אם אני ממשיכה להמציא תירוצים בשביל המייבש הזה והגיע הזמן להגיד את זה – המייבש הזה הוא פשוט לא מייבש טוב.

כנראה שאני אחזור להמלצות שלי על Seche Vite ו- Poshe - שניהם מייבשים מצויינים ומהירים ונותנים שכבת כיסוי מבריקה ועמידה. אמנם נתקלתי בשניהם בבעיה קטנה של כיווץ הלק, אבל הם עדיין היו הכי טובים שניסיתי.

אני עוברת לנסות עכשיו עוד שני מייבשים אחרים – של Diamond ושל Beauty Secret – ואני אדווח לכן עליהם בהמשך J











I got this topcoat in one of my purchases in the U.S. This is the mini version of the Color Club 0-60 topcoat. I also have the full version of it, which I haven't tried yet, but I guess there isn't supposed to be a difference between those two.

As you can see from the picture, I used it more than once (it looks pinkish because my sister use it with wet pink nail polish) and the reason why I haven't reviewed it yet, is that I try not to denigrate a product after using it only once or twice, so I tried it again and again and again and what can I tell you - it's just not good enough.

At first I was very happy - after continuous use of Seche and Poshe topcoats, which give a thick layer of coverage (both excellent in my opinion!) I wanted a topcoat that will be thin and bright. Indeed - a thin layer is what I got with this dryer. It easily applied, and now, after half a bottle, it's still very thin and easy to use, and not becomes sticky at all, unlike the other two I mentioned earlier.

So in terms of texture and application I am very pleased with it and think it's very convenient to use.

When it comes to sheen, is not very glossy, but also does not make the polish obscure. I'd define it as neutral with light gloss.

But - and here's the big but - it just does not dry well. I used it many times, each time on a different polish, with different brands and different textures to make sure it's not something specific, and my conclusion remained the same – it does not dry the polish well.

So true, after a while it is dry to the touch, although this too does not happen in record time, but after a while, way beyond the reasonable time, I find that the polish has not yet completely dried.

You know that when you go to sleep or lay your hands on something and then discover that the polish was ruined ? I mean not completely ruined but if you look closely, you see strikes or marks ? That's what happens with this topcoat. And you don't see it with a good topcoat !

How many of my manicures where ruined in the last past weeks ! At first I said to myself that maybe I applied too much polish, in another time I said maybe it's that specific polish that don't dry well and I kept giving this topcoat chances.


But today I decided to give up and confess the truth – something is wrong if I keep making excuses for this topcoat and it's time to say it – this is just not a good topcoat.

I guess I'll go back to my recommendations on Seche Vite and Poshe - they both dry fast and give excellent coverage. Although I encountered a small problem of polish shrinking in both of them, they are still the best I tried.

I'm going to try now two more topcoats – one from Diamond and the other from Beauty Secret – and I'll report you on them too J



4 comments

Anonymous said...

It's nice hearing your thoughts on topcoats. I simply have gotten fed up with the different behavior of them depending on what's underneath. So, I have purchased the topcoat for each brand I have (or the clear if I can't find their topcoat) and only use the same brand as the color coats. Sigh. I do have to say for the China Glaze colors their fast dry top coat is a marvelous thin coat. Thanks for keeping us informed! -JenB

VanityGirl said...

מייבש באמת טוב קשה למצוא.
הסשה הוא הכי טוב שיצא לי לפגוש עד כה, אבל אני ממעטת להשתמש בו בגלל טונות הרעלים שבו. את פושה טרם ניסיתי אבל הוא בדרכו אלי, ואני מקווה לטוב

Haboleshet said...

כתבו 0-60 ...אבל אף אחד לא אמר שזה שניות
אולי התכוונו לדקות? LOL

:)
אם גרוע להעיף לפח...

Tuli said...

Anonymous - You're very welcome ! I'm glad to hear you enjoyed it :-) I've also heard some good things about China Glaze's topcoat and I think I'll order it after I'll try these two :-)

VanityGirl - אכן קשה למצוא את המייבש המושלם....אבל לפחות אנחנו בדרך :-)
סשה ופושה מצויינים. שניהם מאוד עבים ולפעמים מכווצים את הלק ועם פושה נתקלתי גם בתופעה של בועות וגם אפי כתבה שזה קרה לה הרבה איתו.

Haboleshet - חחחחח.....צודקת, אולי באמת התכוונו לימים :f:

זה לא שהוא ממש גרוע, אבל כמו שכתבתי, הוא פשוט לא משהו - עברתי למייבש אחר

:a: :b: :c: :d: :e: :f: :g: :h: :i: :j: :k: :l: :m: :n:

Post a Comment

 

Discounts