Mar 27, 2010

Red for the holiday !

.אי אפשר גם בלי אדום, נכון ? J

אז הנה עוד רעיונות לציפורניים שלכן לחג !

העיצוב הראשון הוא פרחוני ואביבי – הוא מקורי יותר ומרענן והקטע שלצערי לא הצלחתי להעביר בתמונות כמו שרציתי – הוא ממש כיפי ! כן, לא יכולה להסביר, ובטח אני אשמע לכן קצת מטורללת, אבל הוא הרגיש ממש "קליל" וכיפי על היד J

עשיתי פרנץ' רגיל בעזרת המדבקות והלק הלבן של אורלי מערכת הפרנץ' וכשזה התיייבש, הוספתי לו פרחים בעזרת ערכת החותמות של קונאד. השתמשתי בפלטה M3, בלק הלבן של קונאד לפרחים הלבנים וב – Malaga Wine של OPI לפרחים האדומים ( צבע מדהים בפני עצמו !).

גם הפעם בחרתי להראות לכן משהו אחר בקמיצה, באותו סגנון, ואפשר לעשות אותו על כל האצבעות או רק על אצבע אחת, לבחירתכן. על הקמיצה מרחתי את הלק הלבן של אורלי כבסיס ועליו החתמתי את הפרחים כמו בשאר האצבעות. אח"כ הוספתי גם כמה בלינגים ירוקים להשלמת המראה האביבי הטרי.

מעל הכל השתמשתי רק במייבש שקוף, אבל שימו לב – בשתי האצבעות הראשונות ההחתמה עוד לא היתה יבשה לגמרי ואתן יכולות לראות שהיא קצת נהרסה. חיכיתי עוד כמה דקות ורק אז המשכתי על שתי האצבעות האחרות ואתן יכולות שזה נראה הרבה יותר טוב, אז שימו לב לזה כשאתן עושות דוגמאות מהסוג הזה, כי יהיה חבל להתחיל את הכל מהתחלה J

ואי אפשר בלי לק אדום קלאסי, נכון ? אני מניחה שתראו הרבה ציפורניים אדומות בליל הסדר, אבל לא אצלי כנראה....מה שכן, רציתי להראות לכן אופציה מעניינת יותר ללק האדום הרגיל והוספתי לו לבבות. לדוגמא הזאת הוספתי בכל האצבעות אבל כמובן שאפשר להוסיף רק באצבע אחת אם רוצים את המראה הנקי יותר וכמובן שזה יכול להיות כל דבר אחר ולאו דווקא לבבות – פרחים, כוכבים וכו'.

הלק האדום שהשתמשתי בו הוא Essie Queen of Hearts מקולקציית היהלומים המצומצמת של Essie– אדום מקסים במרקם קרמי (אפשר להגיד אדום בהיר ? אם כן, אז זה מה שהוא...חחח) בבקבוק ממש אפשר לראות את אבקת היהלומים, למרות שעל הציפורניים לא הצלחתי להבחין בזה. המריחה שלו מעולה ושתי שכבות מספיקות בהחלט !

להחתמה השתמשתי בפלטה M3 של קונאד ובלק הלבן של קונאד.

מכיוון שמיהרתי לצלם, לא הוספתי טופקואוט הפעם אבל אני יכולה להגיד לכן שעם הטופקואוט זה נראה אפילו עוד יותר טוב.

הערה קטנה ממני – לדעתי הלק הזה והעיצוב הזה היו נראים הרבה יותר טוב על ציפורניים טיפה יותר קצרות. לאו דווקא קצרות בהרבה, אבל יותר קצרות מהאורך הזה, זאת בכל אופן היתה ההרגשה שלי. השארתי את הציפורניים שלי באורך הזה לחג, כי הפרנץ' נראה ממש טוב עליהן באורך הזה ומאוד מתחשק לי פרנץ' לחג, אבל רציתי להראות לכן גם את הדוגמא הזאת J

You can't go without some red, right ? J

So here are more ideas for your nails for the holiday !The first manicure is springy and flowered - it's fresh and really fun. Yap, I can't explain it, and I probably sound a bit crazy, but it felt so "light" and fun on my nails J

I did the usual french mani with the white polish from Orly French manicure kit and then I added some flowers with Konad. For the white flowers, I used Orly white polish and for the red flowers, I used OPI Malaga Wine (an amazing color on its own !)

This time also, I chose to show you something different on the ring finger, in the same style, and you can do it on all nails or just on one, as you want. On the ring I use Orly white polish as a base and than added the red flowers like I did on the other fingers. Then I added some green blings, to complete the fresh springy look.

Above all I used only clear topcoat this time – you can see in the first two fingers that the stamping was a bit ruined because I didn't wait long enough before I applied the topcoat. I then waited a few more minutes and applied the topcoat on the other two nails and you can see it looks much better, so pay attention to that when you do manicures like that, you won't want to start it all over….:-)

And how can you do without a classic red ? I guess you're going to see lots of red nails in this holiday, but not on me….I did want to show you a more interesting mani for the usual red polish and I added hearts to it. For this mani, I added the hearts on all my nails, but if you want a cleaner look, you can add it just on one nail.

I used Essie Queen of Hearts from Essie Loves Diamonds collection– gorgeous red polish in a crème texture (can you say a light red ? if so, that what it is…lol) in the bottle you can actually see the diamond dust, but I didn't see it on the nails. Its application is superb and 2 coats will do the work !

I used Konad M3 plate and Konad special white polish for stamping.

I was in a rush to take the pictures so I didn't add topcoat, but I can tell you it looks even better with topcoat.

Small note from me – I think this polish and this design would look much better on shorter nails, not much shorter, but a bit shorter than this. I wanted to leave my nails in this length for the holiday, because the french mani looks really good on them in this length and I'd like to do a french mani for the holiday. I just wanted to show you this mani too J6 comments

WizardsOfBling said...

So cute! Great job!
~Sylvia

Evil Angel said...

I like both mani's and your nails look beautiful!

Tuli said...

WizardsOfBling - Thank you so much :-)))

Evil Angel - Thank you hun <3

Nitzan said...

נורא אוהבת את האדום. הפרחים מאוד אביביים אף הם אבל האדום ממש מצא חן בעיניי!

Tuli said...

ניצן - תודה יקירתי, אני שמחה לשמוע :-) ומה אצלך על הציפורניים לחג ?

avi3004 said...

wow really cool ideas, good job! (=

:a: :b: :c: :d: :e: :f: :g: :h: :i: :j: :k: :l: :m: :n:

Post a Comment

 

Discounts