Nov 16, 2009

Migi Nail Art !

.


היום יש לי פוסט כיפי במיוחד !

ג'ף מ- Migi Nail Art שלח לי עטים לקישוטי ציפורניים, כדי שאני אכתוב עליהם את דעתי כאן ולפני כמה ימים, הגיעה אליי החבילה ובתוכה מצאתי את העטים החמודים האלה:

צהוב זוהר, כחול-טורקיז, ורוד כהה קרמי וכסוף עדין. הורוד הוא היחיד שהגיע במרקם קרמי.

העטים האלה הם בעלי שימוש כפול – יש להם גם מברשת רגילה, כך שאפשר להשתמש בהם כלקים רגילים לכל דבר ויש להם גם שפיץ (נו, מה לעשות, לא הצלחתי למצוא מילה אחרת...חחח) שנראה כמו כזה של עט עיפרון ובעזרתו אפשר להשתמש בלק לקישוטים.

אם רוצים להשתמש בלק לקישוט, צריך לוודא קודם כל שהלק סגור טוב ואז ללחוץ בעדינות על הבקבוק, שעשוי מפלסטיק ולא מזכוכית במיוחד לשימוש הזה, ולהוציא את הכמות הנחוצה לקישוט – רצוי ללחוץ מאוד בעדינות כדי שלא תצא כמות גדולה מדי ושתהיה שליטה יותר טובה על הקישוט.

אני חייבת להודות שאני לא הכישרון הכי גדול בציורים ביד חופשיה, אבל כל אחת שיש לה כישרון לזה, תוכל לעשות איתם דברים מקסימים !

אבל גם בלי כישרון גדול בציור, אפשר לעשות איתם המון עיצובים מיוחדים – אני התעסקתי איתם שעות והייתי מאוד נלהבת לנסות כל מיני עיצובים חדשים, חלקם זכו לפרצוף עקום מבעלי וחלקם לחיוך משועשע (בסגנון, כן מותק, את מאוד מוכשרת.....חחחח)

היה לי ממש כיף לשחק עם הלקים האלו ואחרי כמה ימים שבהם עשיתי ניסויים בכל הציפורניים שהיו לי (כולל אלו שבגלגל ציפורניים) הייתי צריכה להכריח את עצמי להפסיק ולעבור לעשות דברים אחרים J

צילמתי לכן כמה דוגמאות שעשיתי איתם והשתדלתי בכולן, חוץ מאחת, להשתמש רק בלקים האלה, גם ברקע וגם בקישוט.

בדוגמא האחרונה (היא גם האהובה עליי, מה לעשות, הגעתי למסקנה שאני טובה בנקודות....:-)) השתמשתי בתור רקע בלק שחור מס' 32 של שיק – אחד השחורים האהובים עליי ללא ספק – מריחה מעולה, מרקם אטום ומבריק ומתייבש די מהר.

העטים האלה מגיעים ב- 40 צבעים שונים, עם טבעת כסף שמאפשרת להבריג שני עטים יחד ולהפוך אותם לעט ארוך, ולדעתי זה רעיון מצויין שלהם, כי נראה לי שיותר קל לעבוד ככה. לצערי, לא קיבלתי בחבילה הזאת את הטבעת שמאפשרת את ההברגה, אז לא היתה לי הזדמנות לבחון את העניין, אבל אני חושבת שזה היה יכול להיות ממש נוח.

הטענה היחידה שהיתה לי, זה שהעטים האלו לא הגיעו עם סיכה לניקוי הראש של העט, שתמנע סתימה של השפיץ, אבל מאוחר יותר ראיתי בבלוג אחר -thehungryasian.blogspot.com - שכן קיימת סיכה כזו, פשוט לא קיבלתי בחבילה אחת כזאת.

לסיכום – אהבתי מאוד את העטים האלה, הם נוחים מאוד לשימוש, היה לי ממש כיף לעבוד איתם, זאת בהחלט דרך נוחה וקלה לציפורניים מקושטות !

אתן יכולות למצוא עוד פרטים וגם הדרכות ליצירת דוגמאות נוספות באתר שלהם – www.miginailart.com.

לפי מה שהבנתי, וזה קצת מבאס אותי לבשר (כי המחירים שלהם סבירים בהחלט), הם לא עושים משלוחים לישראל כרגע, אבל אם יש מישהי שמעוניינת, שתפנה אליי במייל ואני אעביר להם בשמחה, אולי אם תהיה מספיק דרישה, הם יתחילו לשלוח גם לכאן J

ביי לבינתיים, מקווה שנהניתן !

Today I have a very enjoyable post !

I was contacted by Migi Nail Art to try some of their nail art pens, and couples of days ago, I received this wonderful package with these cute pens inside.

The colors I got were neon yellow, aqua blue, hot pink and delicate silver – the pink was the only one in a crème texture.

These pens have double usage – they have a regular polish brush, so you can use them as a standard polish, and they also have a pen tip for drawing and making nail art decorations.

If you want to use the art tip to create a nail art designs, you should first check that the bottle itself is well closed and then gently squeeze on the bottle, which is made of plastic and not glass, especially for this need, to release the polish for your nail art – you better squeeze it very gently so you won't release too much polish and have a better control on your decorations.

I have to admit that I'm not the biggest talent in free hand painting, but each of you who have the talent, can create gorgeous designs with these pens.

But also without a painting talent, you can make tons of creative and unique decorations for your nails – I've played with these pens for hours and was very excited to try some new designs, some of them got an awkward face from my husband and some got an amused smile (like "yes, honey, you're very talented…" style…LOL)

I really enjoyed using these pens and do many of decorations and after a couple of days of experiments on all the nails I got (including those on the nail wheel), I had to force myself to get up and do all the other things I had to do J

I took some pictures of some of the manicures I did with these pens and I was trying to use both the background and the decorations with Migi's pens, except for one.

In the last mani (which is also my favorite – what can I do? I got to the conclusion that I'm good with dots J). I used as a background, Chic's No. 32 black polish – definitely one of my favorite black polish – the application is great, shiny and opaque finish and dries up pretty quick.

These pens comes in 40 different colors, with a twist & join ring which allows you screw together two pens and turn them into a long one. I think Migi came out with a great idea with this ring, because I think it would be easier to work with a long pen like this instead of a short one. Unfortunately, I didn’t get this ring in my package, so I didn’t get the chance to test it, but I do think it could have been really comfortable.

The only complaint I had is that these pens didn’t come with some needle or sort for cleaning the pen's head in order to prevent the pen from clogging. Later on I saw in thehungryasian's blog that such a cleaning pin does exist, it just that I haven't got it in my package.

In conclusion – I really love these pens. They are very easy for usage, I had real fun working with them, and this is definitely a comfortable and easy way for decorating your nails!

You can find more details and also some more instructions on how to create lovely designs at their website - www.miginailart.com.

Bye for now, hope you had a good time.

16 comments

Nitzan said...

וואו! אהבתי מאוד את דוגמת השחור עם הנקודות הצבעוניות ואת הורוד כסוף שיצא לך מדוייק להפליא!
מהמם!
נראה שעשית חיים ;)

Delaynee said...

I keep seeing posts and such about these pens.. They seem to work fairly well - I like the designs you did :D

Skye said...

these are so cute and i love ur designs

Tuli said...

Nitzan - כן, היה ממש נחמד לשחק עם הלקים האלו ! ועם קצת יותר אימון, אפשר להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות - יש להם באתר הדרכות ליצירת דןגמאות וזה ממש לא מסובך, אבל בינתיים, גם נקודות זה טוב לי.....חחח

Delaynee - Thank you :-) These pens works great and they are fun and easy to use.

Skye - Thank you hon :-)

Charming Nails: said...

Last nail art is my favourite :)

kelliegonzo said...

wowza! looks like you had fun :) i like the black design the mostest :)

tuli said...

Charming Nails - I knew you would love it :-) And I'm sure you can do wonderful designs with these pens, with all of your great ideas !

Kelliegonzo - Yap, I had lots of fun :-) And the black design is also my favorite :-)

Nail Fanatic said...

They look decent to use! And your nail art is fab!

Anonymous said...

Love your designs ! These pens are so cute !

Inbal said...

המיגי האלו נראים נפלא! בדיוק מה שאני צריכה...
בפעם הראשונה שראיתי אותם כבר שלחתי מייל לחברה ושאלתי על משלוחים לארץ... גם ציינתי שיש לי בלוג וקישרתי אליו (אבל לא ביקשתי דוגמיות או משהו כזה).
התשובה המאכזבת היתה שאני יכולה להשיג אותם בקנדה. תודה באמת...:-(
כרגע אין לי אפשרות להזמין שום-כלום, אני בנו-ביי חמור עקב אבטלה מתמשכת, אבל הם בהחלט נכנסים לרשימת הקניות העתידית שלי...
(אם את יודעת על עבודה למעצבת גרפית בין חיפה לנתניה, אנא צרי קשר - תודה)

kittyluvscolor said...

Very cool. I love that last one with the black base. I think I might even be able to do that one :)

Tuli said...

Nail Fanatic - Thank you :-) These are really easy to use.

Anonymous - They are, Thank you :-)

Inbal - הם באמת מגניבים ובאמת חבל שהם לא עושים משלוחים לארץ. זאת היתה גם הסיבה שהופתעתי כשהם שלחו לי את המייל ושאלו אם אני מוכנה לנסות אותם ולכתוב ביקורת, כי חשבתי בהתחלה שזו טעות ושהם לא ישלחו לכאן :-) אולי אם תהיה מספיק דרישה, הם יסכימו לעשות משלוחים גם לכאן
ולגבי העבודה - אם אני אשמע על משהו, מבטיחה לעדכן אותך :-)

Kittyluscolor - Sure you're able to do that - this is such an easy and fun design to do :-)

chocaddict said...

I love those designs, they're all really cute!
Does that mean that Migi is going to sell those pens internationally now?

Lucy said...

Love your nails Tuli! Very cute. You don't need an art degree to use those pens. Just play around and have fun. You did a fantastic job.

Tuli said...

chocaddict - Thank you ! And I really hope they will start sell these internationally !

Lucy - Thank you so much ! I had a lot of fun with these pens :-)

Anonymous said...

:g: It's 1:33 am here, and I was just browsing around after searching 'Migi nail designs' and stumbled across this website.
Awesome stuff you have on here!
:k: These emote faces are also adorable(I hope they work when I comment)--did you make them yourself?
I'm with a lot of other people on this note; I really like the last design, too! Dots are fun ;D

:l: Hope to get some sleep now... night!

:a: :b: :c: :d: :e: :f: :g: :h: :i: :j: :k: :l: :m: :n:

Post a Comment

 

Discounts